Izlet učenika predmetne nastave / Излет ученика предметне наставе
Autor: Ivana Patković, 5. 6. 2023.

1. 6. 2023. učenici 5. do 7. razreda su bili na izletu u Parku prirode Papuk zajedno sa svojim razrednicima. Prvo su obišli Geo info centar u Voćinu. Info centar  je obrazovao naše učenike o geologiji, biologiji i istoriji Parka prirode Papuk gdje su učenici mogli da vide zbirke životinjskih vrsta te replika arheoloških znamenitosti. Posle Centra su otišli u Park šumu Jankovac. Nažalost zbog plјuska nisu mogli prošetati poučnom Grofovom stazom, ali su im rendžeri održali predavanje i prikazali edukativni film o Jankovcu.

Fotografije možete pogledati u Fotogaleriji.

1. 6. 2023. ученици 5. до 7. разреда су били на излету у Парку природе Папук заједно са својим разредним старешинама. Прво су обишли Гео инфо центар у Воћину. Инфо центар  је образовао наше ученике о геологији, биологији и историји Парка природе Папук где су ученици могли да виде збирке животињских врста те реплика археолошких знаменитости. После Центра су отишли у Парк шуму Јанковац. Нажалост због пљуска нису могли прошетати поучном Грофовом стазом, али су им ренџери одржали предавање и приказали едукативни филм о Јанковцу.

Фотографије можете погледати у Фотогалерији.